Watermelons_White_background_Piece_Heart_589938_1280x853.jpeg

"Від самоемпатії до емпатії"

Час

18:00

Дата

5 серпня

Про тренінг

У дитинстві нас виховували бути чемними та чутливими до потреб оточуючих. Подорослішавши і познайомившись з Ненасильницьким спілкуванням (ННС) та силою емпатії, ми стали ще більш вимогливими до себе у комунікації з іншими. Якщо людина поруч потребує підтримки, розуміння та співчуття, то перша реакція багатьох практиків ННС (особливо початківців) – бути негайною відповіддю на потребу ближнього у емпатії.

Проте емпатія потребує не лише співчутливого ставлення та навички «бути з почуттями іншого», але й чимало внутрішнього ресурсу. Тому, аби не вигоріти у допомозі ближньому, нам потрібно вчитися турбуватися про власний психічний та фізичний ресурс.
Згадується усім відома інструкція дій у екстремальній ситуації під час польоту літаком: «спочатку надягніть кисневу маску на себе». Так, свідома емпатія починається з самоемпатії.

Під час тренінгу ми практикуватимемо самодіагностику внутрішнього психічного простору. Навчимося вимірювати власний рівень «емпатійної готовності» та відновлювати її об’єм.
Зможемо визначити, коли нам достатньо самоемпатії, а коли без зовнішньої допомоги не обійтися. Потренуємося у самоемпатії та емпатії.

Семінар розрахований на широку аудиторію, і для участі в ньому не обов'язковий попередній досвід практики і знання ненасильницького підходу в спілкуванні.

Кількість учасників на семінарі не обмежена. Реєстрація обов'язкова для участі. За день перед семінаром зареєстрованим учасникам буде вислано посилання на зустріч в ZOOM.

Ведучі

Марина Вострова
Людмила Камінська

Марина Вострова 
Людмила Камінська
Марина Вострова 
Людмила Камінська