top of page

Емпатійне кафе
середа о 19.00
субота о 11.00

Приєднатися

У ненасильницьком підході є глибока віра в те, що людина, якщо у неї є простір, час і емпатична підтримка, може сама знайти найкращі рішення своєї ситуації.

 

Ми вирішили створити безпечний простір емпатійної підтримки для того, щоб бути почутим і прийнятим. Ви зможете поділитися тим, що Вас турбує, виговоритися, проявити і дати вихід своїм емоціям, і бути прийнятим/ою без критики, звинувачень, засудження, порад або встановлення "діагнозу". Наше завдання - підтримати Вас у розумінні Ваших почуттів і потреб, створити цей безпечний приймаючий простір.

Чого очікувати

в емпатійному кафе

Емпатійне кафе - це відкритий двогодиний простір, в якому учасники можуть підтримати один одного.

Ключові принципи існування простору:

  1. Як і в справжньому кафе, людина може прийти в будь-який час та піти будь-коли.

  2. Потреби кожного важливі, і про них можна повідомити тоді, коли людина доєднується до простору (хочу побути, готовий слухати, потребую емпатії, зацікавлений в груповому обговоренні тощо).

  3. В просторі емпатії немає рангів, всі учасники рівні. Організаційні функції виконують чергові фахівці проекту “.

  4. Довіра Простору: сьогодні прийшли ті, хто чимось може бути цікавий іншим; відбувається те, що має відбутися.

За основу емпатичної підтримки ми використовуємо підходи і методи ненасильницького Спілкування (ННО) (Nonviolent Communication (NVC)) - методу, розробленого Маршаллом Розенбергом (www.cnvc.org)

 

Якщо Вам хотілося б отримати більше інформації або прояснити щось додатково, Ви можете зв'язатися з нами безпосередньо через контакти на цій сторінці.

bottom of page