top of page

Організація і проведення груп самопідтримки

Якщо ви хочете почати проводити групу самодопомоги емпатичної підтримки у себе в оточенні, на своєму підприємстві, в своїй організації або серед своїх колег, то як частина проекту ми можемо допомогти вам в цьому через наступний процес:

 

  1. Ви приймаєте участь в групі емпатичної підтримки для отримання досвіду, як може виглядати подібна група.

  2. Вам надається можливість участі в тренінгах по організації і проведенню груп самодопомоги, а також отримання поглиблених знань і продовження розвитку навичок в наданні емпатичної підтримки.

  3. 10 учасників проекту також будуть мати можливість отримання індивідуального супроводу (3-4 індивідуальні сесії) в процесі організації і проведенні групи у себе на місці / в своїй організації, яка буде надана емпатії проекту.

Наше бачення

по організації груп самопідтримки

Наше бачення такої групи самодопомоги - це створення безпечного простору для того, щоб учасники мали змогу бути почутими та прийнятими. Ведучий зможе запропонувати учасникам користуватися певними принципами для проведення подібної групи.

Учасники цієї групи зможуть поділитися тим, що їх турбує, виговоритися, проявити і дати вихід своїм емоціям, і бути прийнятими без критики, звинувачень, засудження, рад або встановлення "діагнозу".

 

Завданням ведучих буде створити цій безпечний приймаючий простір, де учасники зможуть спробувати підтримати один одного в розумінні своїх почуттів і потреб. І сподіваємося, що шляхом певних принципів комунікації і емпатичного слухання у учасників буде можливість зрозуміти свої глибинні потреби і перешкоди в тій чи іншій ситуації і може навіть знайти власні рішення.

 

Часті результати подібних зустрічей групової емпатичної підтримки - це відчуття підтримки від інших, хто тебе розуміє і чує, що приносить полегшення і прояснення для себе своєї ситуації або проблеми, більш глибоке розуміння своїх почуттів, відчуттів і потреб, а також можливість переглянути різні шляхи виходу з ситуації, що склалася. Це також зазвичай розвиває довіру в колективі, підвищує якість роботи і робить взаємодію між членами команди / групи більш комфортною.

 

 

Якщо Ви бачите себе одним / однією з тих, хто хотів би почати проведення такої групи або Вам хотілося б отримати більше інформації, зв'яжіться зі своїм знайомим емпатом/емпаткою нашого проекту або безпосередньо через контакти на цій сторінці.

bottom of page