Зустрінуть вас з емпатією
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Юлія Колесник
Фасилітаторка, менторка, тренерка проєктів «Ненасильницьке спілкування в освітньому середовищі» та «Менторинг для вчителів».
Сертифікована випускниця річної програми «Школа Інженерів Порозуміння».
Співорганізаторка фем-вечірок - підтримуючих жіночих кіл (онлайн).
Фахівець з емпатійної підтримки
Павло Козелецький
Павло Козелецький - сертифікований тренер з ненасильницької комунікації, фасилітатор, психолог, юрист.
З 2014 року працює в сфері соціальної згуртованості, миробудуванні і діалогових практик. Працював в проектах OSCE, UNDP, IOM, IREX, GIZ, ZFD, PAX та ін.
Фахівчиня з емпатійної підтримки**
Анжела Старовойтова
**В проєкті Empathy Ukraine виконую координаційну роль, тому не веду індивідуальні сесії емпатійної підтримки в рамках проєкту.
Сертифікована тренерка з ненасильницької комунікації. Займаюся налагодженням зв'язків і розвитком активних спільнот з 1997 року через тренерську діяльність по ефективним комунікаціям, співробітництву, етичному лідерству та вирішенню конфліктів і фасилітації групових процесів як в Україні, так і за кордоном. Одна із засновниць Мережі фасилітаторів діалогів і НУО «Основи свободи / Ініціативи змін». З 2014 року я відкрила для себе метод ненасильницького спілкування, який в моєму житті і роботі прискорив процес створення безпечного і комфортного простору, де стає простіше довіряти, творити, шукати спільні рішення, слухати і розуміти один одного на більш глибокому рівні. В даний час перебуваю в процесі сертифікації по ННС.
Фахівець з емпатійної підтримки
Віталій Карпенко
Психолог, гіпнолог, фасилитатор, тренер. Кандидат психологічних наук, доцент, автор запатентованих винаходів за психотерапією та психокорекцією. З 2014 року практикує метод ненасильницького спілкування. Член правління ГО "Простір Гідності". Учасник проектів ООН, ОБСЕ, USAID та інших організацій за діалогом, фасилітацією, медіацією, комунікацією та ННК. Соавтор та тренер міжнародних програм з професійної та психологічної підготовки, кризової та тактичної комунікацій поліцейських, детективів НАБУ та прикордонників.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Тетяна Діхтярук
Інженерка Порозуміння, психологиня, фасилітаторка діалогових процесів методами ненасильницького спілкування, тренерка. Маю значний досвід роботи з підлітками. Вважаю, що жодна людина не заслуговує почуватися самотньою в емоційно складній ситуації. З ННС знайома з 2016 року, вивчаю, імплементую у власну професійну діяльність та особисте життя.
Фахівчиня з емпатійної підтримки**
Олена Мельник
**В проєкті Empathy Ukraine виконую координаційну роль, тому не веду індивідуальні сесії емпатійної підтримки в рамках проєкту.
Практикую ненасильницьке спілкування з 2014 року. Сертифікована тренерка з ненасильницької комунікації від Міжнародного центру ненасильницької комунікації СNVC (США).
Психологиня, арт- і танцювально-рухова терапевтка, медіаторка та фасилітаторка.
Люблю працювати з соціальними працівниками, педагогами, психологами, колективами шкіл і організацій, координую в Україні міжнародний миротворчий проект “Сила добра” (ООГМ), є тренеркою та супервізоркою Всеукраїнського експерименту “Мирна школа” (ІМіП), авторкою моделі “Партнерство в дії”, програм з підвищення кваліфікації педагогічних працівників (85.59) ГО “Студії інноваційних рішень”.
Ціную наш проект та людей, які готові від щирого серця слухати та відкриватися назустріч один одному, бути компаньонами на окремих віражах долі.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Марина Вострова
Арт-коуч, психотерапевтичний кінезіолог, психологиня, яка вірить в цілющу силу мистецтва і творчу природу людини, авторка та ведуча тренінгових програм по налаштуванню гармонійних відносин, тренер з розвитку емоційного інтелекту, сертифікований інструктор-консультант Інституту Регенерації Людини (INSTITÚT REGENERÁCIE CLOVEKA, Словаччина).
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Юлія Галаган
Психологиня, авторка та тренерка програм з розвитку комунікації, емпатії, примирення або припинення насильства. Фасилітаторка діалогових процесів, ведуча груп емпатійної підтримки. Має "польовий" досвід роботи при надзвичайних ситуаціях, а також у програмі з ненасильницького спілкування в СІЗО з підлітками. Працювала на гарячій лінії для постраждалих від військових дій. Сертифікована випускниця річної програми "Школа Інженерів порозуміння" (випуск 2018 г.)
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Ольга Кіржой
Інженерка Порозуміння, посередниця у конфліктах з метою припинення чи запобігання насильству, фасилітатор діалогових процесів, тренер.
Працювала з конфліктами у соціальній сфері, в громадах з побудови діалогу між активістами та представниками місцевого самоврядування, у фасилітації стратегічних сесій освітніх команд. Поширює та підтримує філософію Ненасильницького спілкування у сфері освіти. Проводить тренінги неформальної освіти. Фасилітує воркшопи з Ненасильницького спілкування для освітян та підлітків. Має досвід управління освітніми проектами, трансформації шкільних конфліктів, тренер у програмі з підтримки шкіл у процесі освітніх реформ.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Тетяна Савченко
Психологіня, консультантка з питань залежності та співзалежності, навчалась у річній програмі “Школа Інженерів Порозуміння”.
Кандидатка на сертифікацію у Міжнародному Центрі Ненасильницького Спілкування”.
Фасилітаторка діалогів, медіаторка, тренерка.
З 2018 р. працює в сфері трансформації конфліктів, грунтуючись на концепції ненасильницького спілкування. Ділиться досвідом у вигляді тренінгів і воркшопів, а також - груп підтримки, груп само- і взаємодопомоги.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Катерина Литвінчова
Сертифікована випускниця річної програми з миробудівництва і трансформації конфліктів - «Школа Інженерів Порозуміння».
Співорганізаторка фемвечірок - підтримуючих жіночих кіл (онлайн).
Практикую ненасильницьке спілкування у щоденній рутині. Вірю, що емпатія робить світ безпечнішим, а нас - ближчими, і допомагає підтримувати одне одного у сильних емоційних переживаннях.
Фахівець з емпатійної підтримки**
Артем Сівак
**В проєкті Empathy Ukraine виконую координаційну роль, тому не веду індивідуальні сесії емпатійної підтримки в рамках проєкту.
Практикую ненасильницьку комунікацію та емпатійну присутність.
Займаюсь трансформацією конфліктів: між групами людей, в командах та внутрішньо-особистісних. Медіатор, фасилітатор діалогів, кандидат в сертифіковані тренери з ненасильницької комунікації від CNVC.
Організовую групи емпатійного слухання empat_cafe
Проводжу тренінги з навичок прийняття рішень (в дусі ненасильницької комунікації, соціократії та системного консенсусу).
Ментор команд та лідерів проектів в освітній, миробудівній та громадській сферах.
Фахівець з емпатійної підтримки
Олексадр Чернуха
Інженер Порозуміння, фасилітатор діалогів, посередник у конфліктах з метою припинення чи запобігання насильству, асоційований член ГО "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій".
З 2017 року проводить діалоги, базуючись на концепції Ненасильницького спілкування, ділиться досвідом у вигляді воркшопів.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Олена Кашкарьова
Тренерка з ненасильницького спілкування, сертифікована Центром ненасильницького спілкування (США), фасилітаторка, медіаторка.
Діалогова робота з 2010 року/медіація з 2015 року: від групи з 2 осіб до 17 000 учасників діалогової програми через роботу в Програмі розвитку ООН; від членів сім'ї до членів Правлінь двох міжнародних організацій в Женеві; від одноразових зустрічей до програм з підтримкою більше одного року; від роботи в «полі» тренеркою/фасилітаторкою до членкині Ради міжнародної асоціації "Ініціативи змін», що об’єднує організації з фокусом роботи на побудові довіри в 60 країнах світу, має представництво в ООН і Раді Європи.
Загальний досвід фасилітації груп і проведення тренінгів з 2004 року, географія роботи покриває країни Східної та Західної Європи, Індію, країни Південно-Східної Азії, США та Південної Америки.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Ірина Баранова
Психологиня, тренерка з ефективної комунікації й емоційного інтелекту. Вивчаю і практикую ненасильницьку комунікацію (ННК) з 2015 року. Проведення тренінгів в межах міжнародних освітніх проектів з 2012 року, загальний досвід створення і проведення тренінгових програм у сфері ефективної комунікації з 2008 року. На даний момент основна сфера інтересів – зниження напруги і трансформація конфліктів на основі ННК, емпатичний супровід у складних ситуаціях, фасилітація діалогів. Сертифікована випускниця річної міжнародної програми Peace Engineers School
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Дар'я Вороніна
Допомагаю людям краще зрозуміти себе та один одного через емпатійне спілкування - проводжу заняття, тренінги, діалоги та кола підтримки з 2018 року.
Коуч, тренерка, ведуча індивідуальних сесій емпатійної підтримки.
Вивчаю та розказую іншим про травму, стрес, психологічну стійкість та відновлення
Цікавлюсь підходами до зцілення через спілкування, рух та танець, відносини і природу.
Ведуча занять з вільного танцю та контактної імпровізації. Перекладач у сфері психології, медіації, ННС та соматики.
Фахівець з емпатійної підтримки
Євген Кавун
Iнженер Порозуміння, організатор та фасилітатор діалогів, медіатор. Працюю як спеціаліст з запобігання та трансформації соціальних конфліктів в Україні між поляризованими групами людей (депутатами, керівництвом, виконавчими органами територіальних громад, сільських, міських, районних рад, неприбутковими організаціями та громадськістю) задля зміцнення їх спроможності у роботі з конфліктами та відновленні громадянського діалогу.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Лариса Клопова
Керівник центру медіації та діалогів, медіатор, тренер програм з попередження домашнього насильства, відповідального батьківства, експерт соціальних проектів з розвитку соціальної сфери в об'єднаних територіальних громадах, фізіолог. У 2014 році познайомилася з ненасильницьким спілкуванням. Впроваджую метод в систему захисту прав дітей та соціальну сферу. Проводжу діалоги і медіації, грунтуючись на ненасильницький спілкуванні, тренінги для фахівців соціальної сфери, які приймають батьків з розвитку емпатії, формування комунікативних навичок, трансформації конфліктів. Практикую ненасильницький спілкування в особистому житті, в професії.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Ольга Кліменко
Психологиня, психотерапевтка, клінічна супервізорка, авторка та тренерка проектів “Школа Діалогу”, “Шлях до Порозуміння!”, фасилітаторка міжнародної програми розвитку дитини ICDP, лідерка груп підтримки горюючих, медіаторка, національна тренерка з питань протидії гендерно обумовленого насилля, Інженерка Порозуміння, тренерка для тренерів з розвитку толерантності в темі СОГІ, фасилітаторка діалогів, ведуча груп розвитку самоемпатії.
Фахівчиня з емпатійної підтримки
Наталія Карпенко
Психолог, кандидат психологічних наук, доцент; психолог-консультант, фасилітатор, гіпнолог, тренер. З 2014 року практикує метод ненасильницького спілкування. Психолог міжнародного миротворчого проекту «Інженери Порозуміння» (ГО «Простір Гідності»). Учасник проектів ООН, ОБСЄ, USAID та інших організацій по діалогам, фасилітації, медіації, комунікації та ННО.
Фахівець з емпатійної підтримки
Михайло Городок
Практикуючий психолог. Консультую з питань взаємин у парі й в родині в підході Емоційно - сфокусованої терапії. З 2015 року вивчаю і практикую ненасильницьку комунікацію (ННК) Маршалла Розенберга. Для мене суть ННК в тому, що кожна людина може навчитися будувати довірчі, теплі й радісні стосунки з близькими людьми. І почати в цій справі ми можемо з того, що навчимося тепло і дбайливо ставитися до самого себе. Наразі продовжую занурення в метод ННК в річній програмі «Інженери порозуміння». З дружиною Галиною у співавторстві написав книжку «Ефективне виховання без покарань».