top of page

Індивідуальні сесії емпатійної підтримки

У ненасильницьком підході є глибока віра в те, що людина, якщо у неї є простір, час і емпатична підтримка, може сама знайти найкращі рішення своєї ситуації.

 

В рамках проекту ми пропонуємо сесії індивідуальної емпатичної підтримки як безпечний простір для того, щоб бути почутим і прийнятим. Ви зможете поділитися тим, що Вас турбує, виговоритися, проявити і дати вихід своїм емоціям, і бути прийнятим/ою без критики, звинувачень, засудження, порад або встановлення "діагнозу". Наше завдання - підтримати Вас у розумінні Ваших почуттів і потреб, створити цей безпечний приймаючий простір.

Чого очікувати

на сесії емпатійної підтримки

Ми не будемо давати вам порад, як вирішити ту чи іншу проблему. Ми допоможемо Вам шляхом емпатичного слухання зрозуміти Ваші глибинні потреби і перешкоди в тій чи іншій ситуації і знайти Ваші власні рішення.

 

Ми маємо намір працювати в Вашому ритмі, слухати Вас.

У міру ознайомлення з методом Ви можете вибрати і сказати нам, що Вам найбільше підходить як метод підтримки в сесіях:

 

  • Невербальне емпатичне слухання, де ми повністю присутні з Вами і висловлюємо цю присутність мімікою обличчя та іншими невербальними емпатичними способами.

  • Вербальне емпатичне слухання, де ми відображаємо те, що почули, питаючи Вас, чи ми зрозуміли, що у Вас є ті чи інші глибинні потреби, почуття, або висловлюємо це розуміння метафорами і іншим подібним (резонансним) шляхом.

  • Супровід іншим інструментарієм із засобів ННО, який у нас є.

 

Емпатичне слухання не є заміною психологічного консультування або іншою спеціалізованою допомогою. І якщо в якийсь момент Ви відчуєте, що Вам додатково потрібна буде консультація фахівця, будь ласка, зробіть це.

 

Частий результат сесій емпатичної підтримки - це відчуття полегшення і прояснення для себе своєї ситуації або проблеми, більш глибоке розуміння своїх почуттів, відчуттів і потреб, а також можливість переглянути різні шляхи виходу з ситуації, що склалася.


 

У цьому процесі вас буде супроводжувати "емпат / ка" від проекту за вашим вибором (при можливості), або за рекомендацією команди проекту, з огляду на ваші побажання, вже після заповнення Вами анкети учасника, в якій буде можливість (при бажанні) вибору емпата/емпатки. Тут ви можете познайомитися з нашими емпатами.

 

В рамках проекту ми пропонуємо індивідуальні сесії тим, хто вже досяг 18 років. У вас буде можливість отримання від 1 до 6 по 60 хвилин кожна.

 

В кінці нашої роботи ми пропонуємо Вам заповнити форму зворотного зв'язку, в якій попросимо Вас відобразити, чи або як змінився Ваш стан в результаті наших зустрічей.

 

За основу емпатичної підтримки ми використовуємо підходи і методи ненасильницького Спілкування (ННО) (Nonviolent Communication (NVC)) - методу, розробленого Маршаллом Розенбергом (www.cnvc.org)

 

Якщо Вам хотілося б отримати більше інформації або прояснити щось додатково, Ви можете зв'язатися з нами безпосередньо через контакти на цій сторінці.

Як це працює

В рамках проекту ми можемо запропонувати 1-6 зустрічей тривалістю по 60 хвилин кожна.

Заповніть форму-запит

Ми дотримуємось конфіденційності в обробці даних

Узгодити день і час першої сесії

Ми з вами зв'яжемося через зручний для вас канал комунікації

Зворотній зв'язок

Нам важливо знати вашу думку, щоб ставати кращими

bottom of page