top of page

Тренінги з ненасильницьких підходів

В рамках проекту планується проведення тренінгів емпатами / тренерами проекту.

 

Всі тренінги будуть проводитися онлайн в середньому 1 раз на місяць, і про них буде повідомлятися додатково в міру визначення теми / тренерів і дат. Участь у тренінгах на безоплатній основі та кількість учасників не обмежена, так що ви можете запрошувати також своїх знайомих / близьких. Реєстрація на тренінги обов'язкова через форму, посилання на яку буде в оголошенні на кожен тренінг окремо.

Наше бачення

по організації тренінгів

Ми плануємо проведення декількох видів тренінгів:

 1. Для тих, хто хотів би почати працювати з групами або для поглиблення своїх навичок / знань в проведенні групових зустрічей, якщо ви вже працюєте з групами, ми пропонуємо вам тренінги на теми, пов'язані з організацією і проведенням групових зустрічей, а також для отримання поглиблених знань і навичок в наданні емпатичної підтримки для групи.

 2. Тренінги для розвитку навичок, які сприяють розвитку ненасильницьких підходів в спілкуванні і взаємодії в суспільстві / колективі / сім'ї.

 

Приклади тем, які ми хочемо запропонувати:

 • робота з критикою і самокритикою

 • турбота про себе / підвищення власної ресурсності

 • шлях від емоційного рабства до свободи

 • як говорити і чути "ні" з емпатією

 • робота з гнівом / сильними емоціями

 • самокритика та самозванство: трансформація через ННО

 • робота з обмежуючими переконаннями (один вихід?)

 • і так далі.

 

 1. Проведення "Емпатичного серпня 2021" - фестивалю тренінгів з розвитку ненасильницьких підходів в комунікації і взаємодії з собою та іншими. Це буде продовженням нашого досвіду проведення "Емпатичного серпня 2020", під час якого тренери проекту проводили по 2 тренінги онлайн щотижня протягом місяця на різні теми. Всі тренінги проводяться в рамках розвитку культури ненасильницького спілкування в Україні та відкриті для широкого кола населення.

 

В основі пропонованих тренінгів лежать підходи і методи ненасильницького Спілкування (ННС) (Nonviolent Communication (NVC)) - методу, розробленого Маршаллом Розенбергом (www.cnvc.org)

 

Про тренінги (дати, теми, час, тренерів) ми будемо повідомляти додатково в цьому розділі, а також за запитом від вас, якщо ви залишите свої контактні дані.

 

Якщо Вам хотілося б отримати більше інформації або прояснити щось додатково, Ви можете зв'язатися з нами безпосередньо через контакти на цій сторінці.

bottom of page