top of page

Групові сесії емпатичної підтримки

У ненасильницьком підході є глибока віра в те, що людина, якщо у неї є простір, час і емпатична підтримка, може сама знайти найкращі рішення своєї ситуації.

Це буде закрита група в кількості від 10 до 20 осіб, з попереднім записом, та супроводжуватися двома фахівцями_чинями з емпатійної підтримки. Группа вважається закритою вже після першої зустрічі, склад учасників залишається незмінним з огляду на безпеку і групову дінамику. Зустрічі проводитимуться 1 раз на тиждень в один і той самий день / годину протягом 4 тижнів (1 місяця). Тривалість зустрічі 1.5-2 години.

Це буде як можливістю отримати емпатичну підтримку в групі через різні вправи, техніки і підходи, також і можливість практикувати і розвивати навички отримання та надання емпатичної підтримки в групі і для групи.

Чого очікувати

на груповій сесії емпатійної підтримки

Ми сподіваємося, що це стане безпечним простором для того, щоб бути почутим і прийнятим. Ви зможете поділитися тим, що Вас турбує, виговоритися, проявити і дати вихід своїм емоціям, і бути прийнятим/той без критики, звинувачень, засудження, рад або встановлення "діагнозу". Завданням ведучих буде створити цей безпечний приймаючий простір, де учасники зможуть спробувати підтримати по можливості кожного члена групи в розумінні своїх почуттів і потреб. І сподіваємося, що шляхом такого емпатичного слухання у учасників буде можливість зрозуміти свої глибинні потреби і перешкоди в тій чи іншій ситуації і може навіть знайти власні рішення.


 

Частий результат сесій групової емпатичної підтримки - це відчуття підтримки від інших, хто тебе приймає і чує, що приносить полегшення і прояснення для себе своєї ситуації або проблеми, більш глибоке розуміння своїх почуттів, відчуттів і потреб, а також можливість переглянути різні шляхи виходу з ситуації.

 

Ви зможете вибрати місяць року, коли ви хотіли б взяти участь в групі емпатичної підтримки. Ми також заздалегідь будемо тут вказувати тих, хто буде вести ці групи. При виникненні підвищеного попиту на групу, ми будемо готові на місяць провести дві незалежні групи.

 

Тут ви можете дізнатися більше про наших емпатів. (посилання)

   

 

В рамках проекту ми пропонуємо брати участь у групових сесіях тим, хто вже досяг 18 років, однак, можливи винятки. 

 

В кінці нашої роботи ми пропонуємо Вам заповнити форму зворотного зв'язку, в якій попросимо Вас відобразити, чи або як змінився Ваш стан в результаті наших зустрічей.

 

За основу емпатичної підтримки ми використовуємо підходи і методи ненасильницького Спілкування (ННО) (Nonviolent Communication (NVC)) - методу, розробленого Маршаллом Розенбергом (www.cnvc.org)

 

Якщо Вам хотілося б отримати більше інформації або прояснити щось додатково, Ви можете зв'язатися з нами безпосередньо через контакти на цій сторінці.

Як це працює

В рамках проекту “Емпатійна підтримка спільнот в контексті пандемії COVID-19” ми можемо запропонувати декілька зустрічей тривалістю до 60 хвилин з можливістю продовження.

Заповніть форму-запит

Ми дотримуємось конфіденційності в обробці даних

Узгодити день і час першої сесії

Ми з вами зв'яжемося через зручний для вас канал комунікації

Зворотній зв'язок

Нам важливо знати вашу думку, щоб ставати кращими

bottom of page