top of page
23.png

"Емпатія в ритмі COVID19"

Час

11:00

Дата

17 грудня

Про тренінг

COVID-19 наражає системи соціального здоров'я серйозного стресу і робить високим рівень особистого дистресу у людей. У відповідь на підвищені заходи безпеки і обмеження домінують, як правило, такі емоції, як невпевненість, гнів, розчарування і страх. Спалах глобальной COVID-кризи міг і, ймовірно, дійсно привел до значних емоційних змін у людей. Проте, не дивлячись на це, дослідження говорять, що особисті здібності людей до емпатії не зменшилися. Чи бачили ви за ці два роки приклади відкритого, чесного, довірливого спілкування зі співчуттям і теплотою до хворих? Може бути ваш досвід був інший? Чи навчилися ви повідомляти своїм дітям, рідним або колегам новини про зміни в планах через пандемію або це все ще жахливий момент для вас? Як ви впоралися з пост-ковідним станом?
Когнітивний компонент емпатії - це погляд на перспективу. Тому запрошуємо вас разом з нами подивитися, як люди можуть ставитися з емпатією один до одного і до себе, виконуючи свої завдання в умовах глобальної пандемії, і що ми вже зараз можемо взяти, як можливості для поліпшення і підтримки себе та інших.

Мова проведення: російська. Мова спілкування на семінарі як російська, так і українська. Переклад не передбачено.

Семінар розрахований на широку аудиторію, і для участі в ньому не обов'язковий попередній досвід практики і знання емпатійного підходу в спілкуванні.

Кількість учасників на семінарі не обмежена. Реєстрація обов'язкова для участі. За день перед семінаром зареєстрованим учасникам буде вислано посилання на зустріч в ZOOM.

Ведучі

Юлія Галаган
Олександр Чернуха

Юлія Галаган 
Олександр Чернуха
Юлія Галаган 
Олександр Чернуха
bottom of page